جواهر سرای احد به منظور ایجاد محیطی راحت تر، دوستانه تر و  صمیمی تر شرایط زیر را برای مشتریان فراهم نموده است.


ارسال تمامی کالا های خریداری شده از سایت جواهر سرای احد به سراسر ایران به صورت رایگان انجام خواهد پذیرفت.

  - نکته قابل توجه این است که در صورت انتخاب گزینه ی "پرداخت در محل" از شیوه های پرداخت مبلغ سفارش، هزینه ارسال سفارش، طبق قوانین شرکت پست و فروشگاه آنلاین جواهرسرای احد به مبلغ فاکتور اضافه میگردد که صرفا این هزینه به عهده مشتری می باشد و بابت ارسال کالا هزینه ی اضافی دیگری از مشتری دریافت نخواهد شد.

تمامی محصولات تولید شده دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت نقصان کیفیت، با هزینه خود شرکت مرجوع می گردد.


جواهر سرای احد با کمال افتخار تمامی محصولات خود را با یک هفته ضمانت برگشت عرضه نموده و در صورتی که کالای خریداری شده مورد پسند مشتری نبود کالا مرجوع شده و مبلغ فاکتور عینا به حساب مشتری منظور می گردد.

- مشتری در صورت عدم نیاز به محصول، صرفا هزینه ارسال محصول را می پردازد و هزینه اضافی از فاکتور کسر نخواهدشد.


جواهر سرای احد با توجه به فعالیت در قطب فرهنگی و مذهبی کشور ایران(مشهد مقدس) و با توجه به توانایی تولید محصولات درجه یک با دقت بسیار بالا، با کمال اطمینان ضمانت بهترین قیمت را به مشتریان داده و در صورت عرضه ی محصول مشابه با کیفیت مورد تایید در همان بازه زمانی و در بازار های رسمی با قیمت پایین تر، کل وجه واریز شده را به حساب مشتری منظور می نماید.


پروسه بسته بندی و ارسال محصولات بلافاصله پس از ثبت سفارش انجام خواهد پذیرفت و با توجه به سابقه تولید و فروش جواهرات جواهر سرای احد، هزینه حمل تمام و کمال توسط فروشنده پرداخت خواهد گردید و خریدار متحمل هزینه ای از این بابت نخواهد گردید.افتخار ما این است که هفت رو ز هفته  پاسخ گوی شما عزیزان خواهیم بود.

رضایت شما افتخار ماست...