انگشتر نقره آماتیس اصل    


رکاب نقره دست ساز   


با عیار 925  


وزن تقریبی: 11.80گرم  


ارسال رایگان به تمام نقاط ایران آمیتیست(Amethyste):

سختی: 7                      وزن مخصوص: 2.6                           شکست نور: 1.54

این سنگ نوعی کریستال کوارتز به رنگ بنفش است.آمیتیست، گران بها ترین سنگ در گروه کوارتز ها به شمار می رود.

این سنگ را در کتب جواهر شناسی قدیم، "جمشت" گفته اند، لاکن نام آن در زبان لاتین (آمیتیست) است. نام آمیتیست از زبان یونانی مشتق شده و به معنای "مست نبودن" است؛ چون می پنداشتنند که دیتبند ویا گردن بندی از آمیتیست هنگام می خواری، مانع مستی می شود و البته دانشمندان جواهرشناسان ایرانی و عرب نیز در کتب خود به این مسئله اشاره کرده اند.

بعضی از بلورهای آمیتیست در مقابل نور خورشید قسمتی از رنگ خود را از دست می دهند. با وجود این اشعه ایکس رنگ اولیه ی آن را می تواند باز گرداند. بلورهای آمیتیست با حرارت زیاد به رنگ های زردد روشن، قهوه ای، سبز و آبی در می آیند و رنگ های زرد آن به عنوان سیترین فروخته می شود. شکنندگی از دیگر ویژگی های این سنگ است، لذا باید با دقت بسیار آن را نگاه داشت.

تولید کنندگان عمده ی آن، کشورهای برزیل، روسیه، استرالیا، آلمان، اروگوئه می باشند و در ایران نیز یافت می شود.

خواص و فواید

آمیتیست اراداه را تقویت می نماید. حکما عقیده دارند که استفاده از این سنگ برای ترک عادات ناپسند بسیار مفید است. لذا معتادانی که قصد ترک مواد مخدر، سیگار یا مشروبات الکلی را دارند، از این سنگ استفاده می کنند.

همچنین این سنگ به دلیل ارتباط با چاکرای پیشانی و تاج، برای رفع دردهای ناشی از میگرن و سردردهای عصبی و نیز بهبود حمله های عصبی به ویژه صرع بسیار مفید است. علاوه بر آن برای رفع بی خوابی و کابوس سفارش می کنند که آن را زیر بالش بگذارند و بخوابند.

آمیتیست با رنک بنفشی که دارد، ارزش فوق العاده ای در شفابخشی، خصوصا در زمینه درمان با رنک ها دارد. زدودن انرژی منفی، ازدیگر ویژگی های آمیتیست است که آن را به انرژی های مثبت تبدیل می کند. تکه ای از سنک آمیتیست را در گوشه ای از اتاق یا محل کار خود قرار دهید تا علاوه بر پراکنده شدن انرژی های مثبت در فضا و ذهن و روح شما، به تعادل  و آرامش دست یابید و از تشویش، اضطراب و هراس، دور گردید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

انگشتر نقره آمیتیست اصل کد 4816

  • تولیدکننده: گالری احد
  • مدل کالا: 4816
  • موجودی: در انبار
  • 290,000 تومان


گزینه های موجود


کالاهای مرتبط

انگشتر آماتیس اصل 1223

انگشتر آماتیس اصل 1223

فروخته شد!   آخرین قیمت: 88.۰۰۰ تومان   غیرقابل سفارش محددانگشتر آمیتیست اصل(زنانه)رکاب نقره با عیار 925 و نگینهای تزئینیارسال رای..

0 تومان

انگشتر آماتیس اصل 1283

انگشتر آماتیس اصل 1283

فروخته شد!   آخرین قیمت: 98.۰۰۰ تومان    غیرقابل سفارش محددانگشتر آمیتیست اصل(مردانه)رکاب نقره با عیار 925 ارسال رایگان به تم..

0 تومان

انگشتر آماتیس اصل 1330

انگشتر آماتیس اصل 1330

فروخته شد!   آخرین قیمت: 98.۰۰۰ تومان    غیرقابل سفارش محددانگشتر آمیتیست اصل(مردانه)   رکاب نقره با عیار 925 طرح: ..

0 تومان

انگشتر آماتیس اصل 1470

انگشتر آماتیس اصل 1470

فروخته شد!   آخرین قیمت: 115.۰۰۰ تومان    غیرقابل سفارش محددانگشتر آماتیس اصل  پررنگ رکاب نقره با عیار 925 وزن تقریبی:8...

0 تومان

انگشتر آماتیس اصل 1810

انگشتر آماتیس اصل 1810

فروخته شد!   آخرین قیمت: 78.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر آمیتیست اصل  وزن تقریبی:4.1  گرم    رکاب نقره با..

0 تومان

برچسب ها: انگشتر, خرید, آماتیس, آمیتیست, انگشتر, نقره, اصل, طرح مردانه, آمیتیست اصل, جواهری احد, جواهر سرای احد, بازار جواهر, احدفروش آنلاین, انگشتر و جواهرات زینتی, گالری احد, فروش کلی, فروش جزئی, گارانتی قیمت, انگشتر, تولید و عرضه مستقیم, انگشتر و جواهرات, انگشتر آمیتیست اصل, javaheriahad.ir