فروخته شد!    


آخرین قیمت: 78.۰۰۰ تومان  


غیرقابل سفارش مجدد  
 

انگشتر عقیق یمنی یاسی اصل 


وزن تقریبی:4.2 گرم  


جنس فلز پایه: نقره با عیار 925   


ارسال رایگان به تمام نقاط کشور 


فضایل سنگ عقیق:

1-    نخستین سنگ ایمان آورنده به خدا، پیامبر و ائمه(ع)

     سلمان فارسی روایت می کند که روزی پیامبر اکرم(ص) با امیرالمونین (ع) فرمود: "یا علی انگشتر را در دست راست         کن تا از جمله مقربان الهی باشی!" حضرت عرضه داشت: "یا رسول الله، مقربان درگاه الهی چه کسانی هستند؟"

    پیامبر(ص) فرمود:"آن ها جبرئیل و میکائیل اند."

    باز حضرت پرسیدند: "چه انگشتری در دست کنم؟"

    پیامبر (ص) فرمود:"عقیق قرمز، پس همانا سنگ عقیق اول کوهی است که اقرار کرد به وحدانیت خدا و به پیامبری  منو    به وصایت تو یا علی و امامت فرزاندان بعد از تو و به بودن بهشت برای محبان تو و شیعیان فرزندانت."

2-  با ایمان ترین سنگ در میان سنگ ها

امام صادق (ع) فرمود:"دئست دارم که هر مومنی از شیعیان ما پنچ انگشتر را در دست داشته باشد. یکی از آن ها عقیق است، زیرا عقیق با ایمان ترین و مومن ترین سنگ به خداو به ما اهل بیت در میان سنگهاست."

3- اول کوه شهادت دهنده به ولایت امیرالمومنین(ع)

امام رضا (ع) در حدیثی در فضیلت روز غدیر فرمود: خداوند ولایت امیرالمومنین علی (ع) را بر ساکنان طبقات هفت گانه آسمان عرضه کرد. پس اول کسانی که به ولایت امیر المومنین علی (ع) ایمان آوردند، ساکنان طبقه ی هفتم آسمان بودند. خداوند به علت این عمل آنان آسمان هفتم را به عرض خودش اراست و عرش خود را در آسمان هفتم قرار داد. پس از آن ساکنان طبقه ی چهارم، به ولایت امیرالمومنین (ع) اقرار کردند. خداوند آسمان چهرم را هم به بیت المعمور آراست و بیت المعمور را در آن جا قرار داد.سپس ساکنان آسمان دنیا به امامت امیر مومنان اقرار کردند و ایمان آوردند خداوند آسمان دنیا را نیز به ستارگان مزین کرد و بعد طبقات دیگر آسمان ها ایمان آوردند.. سپس ولات امیرالمومنین را بر زمین(هفت طبقه زمین) عرضه کرد. اول جایی که به ولایت امیر مومنان اقرار نمود، سرزمین مکه بود، پس خداوند آن را به وجود کعبه آراست.سپس سرزمین مدینه ایمان آورد، پس آن سرزمین را به وجود پیامبر آراست. سپس سرزمین کوفه به ولایت امیر مومنان اقرار کرد، خداوند آن را نیز به وجود امیر مومنان آراست. سپس خداوند ولایت امیرمومنان (ع) را بر کوه ها عرضه کرد، پس اولین کوه هایی که به ولایت امیرمومنانشهادت دادند، سه کوه عقیق، فیروزه  و یاقوت بود.

4-  تسبیح سنگ عقیق و استغفار برای دوستان محمدو آل محمد

بشیر خدمت امام صادق (ع) عرض کرد: "فدایت شوم، چه نگینی بر روی انگشترم قرار دهم؟"

حضرت فرمود:"ای بشیر!چرا از استفاده ی عقیق قرمز و عقیق زرد و عقیق سفید غافلی؟! پس همانا این سه عقیق، سه کوهی هستند در بهش که کوه عقیق قرمز بر خانه ی پیامبر (ص) در بهشت و کوه عقیق زرد بر خانه ی فاطمه زهرا(س) در بهشت وکوه عقیق سفید نیز بر خانه امیرالمومنین(ع) در بهشت سایه افکنده است و همه ی این خانه ها یکی است. همانا این سه کوه، خدا را تسبیح و تقدیس و تمجید کرده و برای دوستان و محبان آل محمد(ع) استغفار می کنند."

5-  تکلم خداوند با حضرت موسی(ع)

امام صادق (ع) فرموده اند:"انگشتر عقیق در دست کنید. همانا خداوند با پیامبرش، موسی(ع) بر کوه عقیق سخن گفت و موسی بر این کوه به مقام کلیم اللهی رسید."

6-  معراج پیامبر(ص)

پیامبر اکرم(ص)می فرماید:"در شب معراج که به آسمان ها سفر کردم(به عرش رفتم) به مرتبه ای رسیدم که نزدیک تر از آن به مقام ربوبیت، تصورپذیر نیست. پس خداوند با من در آنجا بین دو کوه عقیق سخن گفت."

با نگاه به این دو حدیث، که خداوندد بر روی کوه عقیق با حضرت موسی(ع) و بین دو کوه عقیق با پیامبرش حضرت محمد(ص) سخن گفت، عنایت خداوند به سنگ عقیق معلوم می شود، و این بدان جهت است که اول سنگی بوده که به یگانگی خدا و نبوت پیامبر(ص) و ولایت امیرالمومنین(ع) شهادت داده است.

حکایت و آدابی مربوط به سنگ عقیق:

1-    صدقه امیر مومنان(ع) به مرد فقیر در حال نماز

    مرد فقیری وارد مسجد شد و از اصحاب پیامبر(ص) درخواست کمک کرد و کسی جز امیر مومنان(ع) که در حال نماز بود، به او کمک نکرد. در این هنگام آیه ولایت: " اِنّما وَلیّکم الله و رسوله والّذین آمنوا الّذین یقیمون الصّلوة و یؤتون الزّکاة و هم راکعون" نازل شد، در کتب تاریخ نقل شده، آن انگشتری که امیرمومنان (ع) به مرد فقیر داد، عقیق قرمز یمانی بوده است.

2-  آداب استخاره

      در کتاب مصباح درباره آداب و مستحبات عمل استخاره آمده است که استخاره کننده، انگشتر عقیق در دست راست کند، در حالی که روی آن نوشته شده باشد: "محمد و علی" و سپس با دست راست قبضه ای بگیرد. 

 3-آداب خوردن تربت امام حسین(ع)

      در کتاب بحار الانوار برای خوردن تربت امام حسین(ع) و شفاطلبی از آن آدابی ذکر شده است از جمله آنکه:

هرگاه خواستی مقداری از تربت امام حسین(ع) را برداری و استفاده کنی، انگشتری نقره در دست کن که نگین آن عقیق باشد و بر روی آن نوشته باشد:" ما شآءَ اللَّهُ َلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ استغفرلله ".

4-دفن میت

  سیره و سنت بسیاری از بزرگان و علما، این چنین بوده که بر روی نگین عقیق، اسم جلاله خداوند و اسماء چهارده معصوم را حک کرده و وصیت می کردند که بعد از مرگ آن ها، در هنگام دفنشان، این نگین را در دهان آن ها بگذارند.

فواید سنگ عقیق

1-   از بین بردن فقر

امام رضا(ع) درباره خواص عقیق می فرماید:"عقیق، فقر را از بین می برد و دست کردن آن نفاق را نیز نابود می کند."

امام صادق(ع) در حدیثی طولانی در خواص سنگ عقیق فرمود:"خیلی عجیب است که شخصی در دستش انگشتر عقیق باشد و درهم و دینار(پول) نداشته باشد."

امام رضا (ع) می فرمایند:"کسی که انگشتری با نگین عقیق در دست کند، فقیر نمی شود."

2-  وسعت بخشیدن به رزق و بی نیاز کردن از مردم:

بشیر از امام باقر(ع) پرسید: چه نوع نگینی را روی انگشترم قرار دهم؟ حضرت فرمود: "ای بشیر! چرا از عقیق قرمز و عقیق زرد و عقیق سفید غافلی! همانا این سه، کوه هایی هستند در بهشت... تا آن جا که فرمود: هرکس یکی از انواع عقیق را در دست کندد و شیعه ما اهل بیت نیز باشد به جز خیر و خوبی و وسعت در رزق نمی بیند و بی نیاز از مردم می گردد.، "

3- افزودن بر ثواب نماز

امیرمومنان علی(ع) می فرماید: "کسی که انگشتر عقیق در دست کند و دو رکعت نماز بخواند، ثواب آن دو رکعت، برابر با هزار رکعت نمازی است که بدون انگشتر عقیق بخواند."

4-  تسریع در اجابت دعا و برآوردن حوائج

امام صادق(ع)در حدیثی در ادامه ی بیان فواید انگشتر عقیق می فرماید:"خداوند دوست دارد دستی که برای دعا کردن به درگاهش بلند می شود، با انگشتر عقیق باشد."

امیرمومنان(ع) فرمود: "هیچ دستی نزد خداوند در هنگام دعا محبوب تر از دستی نیست که در آن انگشتر عقیق باشد."

امام سجاد(ع) می فرماید: پیامبر اکرم(ص) فرمود: "هرگس انگشتر عقیق در دست  کند و دعا کند خداوند حوائج او را برآورده می سازد."

5-  دور داشتن از قطع دست و خون ریزی شدید

روزی اعمش از اصحاب امام صادق(ع) به همراه حضرت در کنار قصر منصور دوانیقی(خلیفه عباسی) ایستاده بودند که ناگهان مردی تازیانه خورده از انجا بیرون آمد. پس حضرت فرمود: "ای اعمش نگاه کن و ببین نگین انگشتر این مرد چیست؟" اعمش پیش رفته و خوب نگریست و گفت:"یابن رسول الله، نگین انگشتر او عقیق نبود".

حضرت فرمود:"ای اعمش! بدان اگر نگین انگشترش عقیق بود تازیانه نمی خورد". اعمش گفت: یابن رسول الله از خواص انگشتر عقیق بیش تر برایم بگویید، حضرت فرمود: دست کردن انگشتر عقیق، از قطع شدن دست

محافظت می کند، گفت دیگر چه خواصی دارد؟ حضرت فرمود: "از خونریزی شدید نیز جلوگیری می کند."

6-  مانع شکنجه و تازیانه از روی ظلم

روزی مردی از کنار امام باقر(ع) عبور کرد که دستگاه ظالمانه حکومتی بنی امیه به ناحق او را تازیانه زده بودند. پس امام باقر(ع) به راوی فرمود:

"چرا همراه خود انگشتر عقیق نداشت؟! بدان همانا اگر انگشتر عقیق در دست داشت، به او تازیانه به ناحق نمی زدند."

 

7- ایمنی از شر حاکم ظالم وهراس انگیزها

امام باقر(ع) فرمود: "دست نمودن انگشتر عقیق، انسان را از شر سلطان ظالم وهرچه که او از آن می ترسد و می گریزد، نگاه می دارد."

روزی حاکم شهر دستور داد تا یکی از سادات را بدون جرم دستگیرر کنند. وقتی سربازان آن مرد را می بردند، امام صادق(ع) او را در آن وضعیت مشاهده نمود و فرمود "برای او انگشتر عقیق بفرستید(تا آن را در دست کند)". خانواده ی آن مرد انگشتر عقیقی به او دادند، پس آن مرد از حاکم اذیت و آزاری ندید.

8- قرار گرفتن در پناه مخصوص خدا و ولی خدا

 اسماعیل فرزند امام صادق(ع) از جدش امام باقر(ع) نقل می کند که حضرت به او فرمود:"ای فرزندم! هرکس شب را صبح کند، در حالی که انگشتر عقیق در دست راست داشته باشد و هنگام صبح قبل از آن کسی را ببیند، نگین انگشترش را برگرداند، به طوری که کف دستش قرار گیرد و سوده قدر را بخواند و بعد بگوید: " آمَنْتُ بِاللَّهِ وَحْدَهُ لاشريكَ لَهُ وَ كَفَرْتُ بِالْجِبْتِ وَالطّاغُوتِ وَ آمَنْتُ بِسِرِّ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَلانِيَتِهِمْ وَ ظاهِرِهِمْ وَ باطِنِهِمْ وَ اَوَّلِهِمْ وَ آخِرِهِمْ "، خداوند او را در آن روز از شر آن چه از آسمان بالا می رود و همچنین از شر آن چه در زمین فرو می رود و از آن خارج می شود، حفظ می کند و در محافظت خدا و ولی خدا به سر می برد تا صبح را به شب برساند.

 

9-   حرز سلامتی از هر بلاء

 امیرمومنان علی(ع) می فرماید: "انگشتر عقیق در دست کنید که مایه ی برکت برای شما  قرار داده شده است تا از بلاها و حوادث ایمن باشید."

بشیر از امام باقر(ع) پرسید:"چه نوع نگین و سنگی را برای رکاب انگشترم تهیه کنم؟" حضرت فرمود: "ای بشیر! چرا غافلی از عقیق قرمز، زرد و سفید؟ (یعنی این نگین ها را انتخاب کن) پس هرکس یکی از آن ها را انگشتر خود قرار دهد، از جمیع بلاها و حوادث مصون و محفوظ می ماند. "

امام صادق(ع ) می فرماید: "همانا عقیق انسان را در مقابل هرگونه بلا و حادثه ای محافظت می کند."

10-   نگاهدار انسان در سفر

امام صادق(ع) می فرماید: "عقیق حرز در سفر است و دست کردن انگشتر آن در هنگام سفر، انسان را از خطرهای سفر محفوظ و مصون می دارد."

یکی از اصحاب پیامبر(ص) می گوید: "روزی مردی نزد پیامبر(ص) آمد و از دزدان قافله در مسیر مسافرت و دزدیده شده اموالش توسط آن ها شکایت کرد. حضرت فرمودند: "چرا انگشتر عقیق در دست نمی کنی؟ پس همانا انگشتر عقیق انسان را از بدی ها و خطرات محافظت می کند."

11- عاقبت به خیری انسان در زندگی

راوی از امام باقر(ع) پرسید:"چه نگین و سنگی را بر روی انشگترم قرار دهم؟" حضرت فرمود:"ای بشیر چرا از عقیق قرمز، زرد و سفید غافلی؟ هرکس از شیعیان آل محمد(ص) باشد و یکی از این سه نوع عقیق را در دست کند، در زندگی اش مگر، خیر و برکت و خوبی نمی بیند."

حضرت زهرا(س) از رسول خدا(ص) نقل می فرماید:"هرکس انگشتر عقیق در دست کند، همیشه خیر و خوبی می بیند."

پیامبر اکرم (ص) می فرماید:"خداوند عاقبت کسی را که انگشتر عقیق در دست نماید، به خیر و خوبی ختم می کند."

امیرمومنان(ع) می فرماید:"کسی که انگشتر عقیق در دست کند، خداوند عاقبت کارهای او را به آسایش و ایمان ختم می کند."

12-  باز داشتن از عذاب خداوند

 امام کاظم (ع) از اجداد طاهرینش نقل می فرماید: "زمانی که خداوند موسی بن عمران را خلق کرد(وقتی او را در میقات به رسالت مبعوث کرد) با موسی بن عمران سخن گفت، سپس خداوند عنایت ویژه ای بر اهل زمین کرد و از نور صورت حضرت موسی، کوه عقیق را آفرید، سپس خداوند قسم یاد نمود: به عزیتم قسم هرگز نمی سوزانم و عذاب نمی کنم دستی را که در آن انگشتر عقیق باشد، به شرط آن که ولایت علی(ع) را در دا داشته باشد."

سلمان و ابن عباس از پیامبر (ص) روایت می کنند که فرمود: "در سفر معراج، به آن مقامی رسیدم که نزدیک تر از آن به خداوند تصور شدنی نیست. خداوند با من بین دو کوه عقیق سخن گفت و خطاب رسید: یا احمد! همانا من ، تو و علی را از نور خودم خلق کردم و این دو کوه عقیق را (که در عرش می بینی) از نور صورت علی بن ابی طالب خلق کردم.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

انگشتر عقیق یمنی یاسی اصل 1649

 • تولیدکننده: گالری احد
 • مدل کالا: انگشتر عقیق یمنی یاسی اصل 1649
 • موجودی: ناموجود
 • 0 تومان


گزینه های موجود


کالاهای مرتبط

انگشتر عقیق یمنی یاسی 1130

انگشتر عقیق یمنی یاسی 1130

فروخته شد!   آخرین قیمت: ۹۸.۰۰۰ تومان    غیرقابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی یاسی(زنانه)رکاب نقره با عیار 925 و نگینهای تزئینی..

0 تومان

انگشتر عقیق یمنی اصل 1568

انگشتر عقیق یمنی اصل 1568

فروخته شد!   آخرین قیمت: 88.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی اصلجنس فلز پايه: نقره با عيار 925  رکاب: نگینهای تزئینیوزن تقری..

0 تومان

انگشتر عقیق یمنی اصل 1756

انگشتر عقیق یمنی اصل 1756

فروخته شد!   آخرین قیمت: 88.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی اصل   جنس فلز پایه: نقره با عیار 925   با نگین های تزئین..

0 تومان

انگشتر عقیق یمنی اصل 1757

انگشتر عقیق یمنی اصل 1757

فروخته شد!   آخرین قیمت: 88.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی اصل   جنس فلز پایه: نقره با عیار 925   با ن..

0 تومان

انگشتر عقیق یمنی اصل 1774

انگشتر عقیق یمنی اصل 1774

فروخته شد!   آخرین قیمت: 168.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی اصلرکاب دست ساز   طرح پنبه ای  جنس فلز پایه: نقره با عیار 92..

336,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 1857

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 1857

فروخته شد!   آخرین قیمت: 238.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل    رکاب دست ساز    طرح ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 1862

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 1862

فروخته شد!   آخرین قیمت: 138.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل    رکاب دست ساز    طرح ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 1993

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 1993

فروخته شد!   آخرین قیمت: 98.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل    جنس فلز پایه: نقره با عیار 925  &nbs..

0 تومان

انگشتر عقیق یمنی اصل 2006

انگشتر عقیق یمنی اصل 2006

فروخته شد!   آخرین قیمت: 78.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی اصل   جنس فلز پایه: نقره با عیار 925   با نگین های تز..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2030

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2030

فروخته شد!   آخرین قیمت: 128.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل      طرح صفوی   ..

256,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2057

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2057

فروخته شد!   قابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل     نگینی بسیار با کیفیت   رکاب دست ساز   طرح ..

0 تومان

انگشترنقره عقیق یمنی خطی اصل 2059

انگشترنقره عقیق یمنی خطی اصل 2059

فروخته شد!   آخرین قیمت: 328.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشترنقره عقیق یمنی خطی اصل   متن حکاکی:"بسم الله الرحمن الرحیم"به ص..

0 تومان

انگشترنقره عقیق یمنی خطی اصل 2069

انگشترنقره عقیق یمنی خطی اصل 2069

فروخته شد!   آخرین قیمت: 328.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشترنقره عقیق یمنی خطی اصل   متن حکاکی:"یاحسین بن علی"  اثر اس..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2079

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2079

فروخته شد!   آخرین قیمت: 258.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل     رکاب دست ساز   ..

516,000 تومان

انگشترنقره عقیق خطی اصل 2081

انگشترنقره عقیق خطی اصل 2081

فروخته شد   آخرین قیمت: 188.000 تومان    غیرقابل سفارش مجدد   انگشترنقره عقیق خطی اصل   متن حکا..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2085

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2085

فروخته شد!   آخرین قیمت: 328.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل     رکاب دست ساز     ..

656,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2237

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2237

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل     جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:11.3  گرم   ارسال رایگان به تم..

280,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی 2242

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی 2242

فروخته شد!   آخرین قیمت: 165.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی خطی  متن حکاکی:"یاعلی"   رکاب نقره بغل برنجی ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2254

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2254

فروخته شد!   آخرین قیمت: 145.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل     جنس فلز پایه: نقره با عیار 925 &..

290,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2324

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2324

فروخته شد!   آخرین قیمت: 178.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل     رکاب دست ساز     طر..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2336

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2336

فروخته شد!   آخرین قیمت: 168.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصلرکاب دست ساز     طرح شبکه ای  ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2309

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2309

فروخته شد!   آخرین قیمت: 130.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل   جنس فلز پایه: نقره با عیار 925  &nbs..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2342

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2342

فروخته شد!   آخرین قیمت: 168.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2348

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2348

فروخته شد!   آخرین قیمت: 168.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل     رکاب دست ساز    &nb..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2371

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2371

فروخته شد!   آخرین قیمت: 188.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل     رکاب دست ساز    &nb..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2383

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2383

فروخته شد!   آخرین قیمت: 300.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل   متن حکاکی:"سلام علی آل یس"  اثر است..

600,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2387

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2387

فروخته شد!   آخرین قیمت: 320.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل    متن حکاکی:"یازین العابدین" ..

640,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2392

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2392

فروخته شد!   آخرین قیمت: 300.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل    متن حکاکی:"یاعلی مدد"امضاء استاد ح..

600,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2396

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2396

فروخته شد!   آخرین قیمت: 320.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل    متن حکاکی:"استغفرالله ربی و اتوب‌ا..

640,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2400

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2400

فروخته شد!   آخرین قیمت: 330.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل     متن حکاکی:"یاقاسم ابن الحسن"&nbs..

660,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2406

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2406

فروخته شد!   آخرین قیمت: 278.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل     متن حکاکی:"یا حیدر مدد" ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2415

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2415

فروخته شد!   آخرین قیمت: 278.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل     متن حکاکی:"یا باقر علم النبی"..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2417

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2417

فروخته شد!   آخرین قیمت: 310.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل     متن حکاکی:"استغفرالله" &..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2422

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2422

فروخته شد!   آخرین قیمت: 240.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل     رکاب نقره دست ساز  &nb..

480,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی پرتقالی اصل 2451

انگشتر نقره عقیق یمنی پرتقالی اصل 2451

انگشتر نقره عقیق یمنی پرتقالی اصل   جنس فلز پایه: نقره با عیار 925     وزن تقریبی:10.7  گرم    ارسال رایگ..

220,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2118

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2118

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل     جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:13.2  گرم   ارسال رایگان به تم..

290,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2122

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2122

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل     جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:10.4  گرم   ارسال رایگان به تم..

290,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2129

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2129

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل     جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:9.5  گرم   ارسال رایگان به تما..

290,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2461

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2461

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل     جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:13.8  گرم   ارسال رایگان به تم..

256,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2465

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2465

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:13.25  گرم   ارسال رایگان به تمام نق..

500,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2470

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2470

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل     جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:12.1  گرم   ارسال رایگان به تم..

290,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2472

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2472

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل     جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:17.6 گرم   ارسال رایگان به تمام نقا..

290,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2475

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2475

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:8.6 گرم   ارسال رایگان به تمام نقاط کشور&..

186,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2479

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2479

فروخته شد!   آخرین قیمت: 300.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل     رکاب نقره دست ساز   اث..

600,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2482

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2482

فروخته شد!   آخرین قیمت: 268.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل     متن حکاکی:"امیری حسین و نعم ا..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2490

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2490

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل     جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:13.5  گرم   ارسال رایگان به تم..

356,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2495

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2495

فروخته شد!   آخرین قیمت: 278.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل     متن حکاکی:"و من یتق الله یجعل..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2503

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2503

فروخته شد!   آخرین قیمت: 300.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل     متن حکاکی:"یاسید الساجدین" ..

600,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2512

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2512

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل     رکاب دست ساز    با سرتاج برنجی   جنس فلز پایه: نقره با عیار 925   ..

396,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2136

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2136

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل     جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:9.3 گرم   ارسال رایگان به تمام نقاط..

290,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی سرخ اصل 2159

انگشتر نقره عقیق یمنی سرخ اصل 2159

فروخته شد!   آخرین قیمت: 160.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی سرخ اصل  رکاب نقره منقش به نام مبارک"حسین" &nbs..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی سرخ اصل 2161

انگشتر نقره عقیق یمنی سرخ اصل 2161

انگشتر نقره عقیق یمنی سرخ اصل  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:12.3 گرم   ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  ..

300,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی کبدی اصل 2163

انگشتر نقره عقیق یمنی کبدی اصل 2163

فروخته شد!   آخرین قیمت: 145.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل      طرح پااردکی  ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی سرخ اصل 2166

انگشتر نقره عقیق یمنی سرخ اصل 2166

انگشتر نقره عقیق یمنی سرخ اصل  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:12.4 گرم   ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2172

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2172

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل     جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:12.3  گرم   ارسال رایگان به تم..

300,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2177

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2177

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل     جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:11.1  گرم   ارسال رایگان به تم..

290,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2180

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2180

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل     جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:9  گرم   ارسال رایگان به تمام ..

270,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2507

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2507

فروخته شد!   آخرین قیمت: 278.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل   متن حکاکی:"یا ارفع من کل رفیع"   ا..

556,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2497

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2497

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل   جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:14  گرم   ارسال رایگان به تمام نقاط کشور&n..

330,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2541

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2541

فروخته شد!   آخرین قیمت: 168.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصلرکاب دست ساز     طرح شبکه ای  ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2551

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2551

فروخته شد!   آخرین قیمت: 168.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصلرکاب دست ساز     طرح شبکه ای  ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2554

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2554

فروخته شد!   آخرین قیمت: 278.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصلمتن حکاکی:"یااباعبدالله الحسین"   اثر استاد احم..

556,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2557

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2557

انگشتر نقره عقیق یمنی اصلمتن حکاکی:"یا اجود من کل جواد"   اثر استاد احمد  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:10.3&n..

516,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2561

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2561

فروخته شد!   غیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل زنانه  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:3.9  گ..

0 تومان

انگشتر عقیق یمنی اصل 2563

انگشتر عقیق یمنی اصل 2563

فروخته شد!   آخرین قیمت: 258.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی اصل   متن حکاکی:"حسبی من هو حسبی"    ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2566

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2566

فروخته شد!   آخرین قیمت: 258.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل   متن حکاکی:"یا امام حسن"   جنس ف..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2216

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2216

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل   رکاب دست ساز     طرح شبکه ای  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:12.7  گ..

336,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2217

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2217

فروخته شد!   آخرین قیمت: 300.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل     متن حکاکی:"یاامام حسین"  امضاء اس..

600,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2218

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2218

فروخته شد!   آخرین قیمت: 288.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل     متن حکاکی:"یاحی یاقیوم"  امضاء..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2219

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2219

فروخته شد!   آخرین قیمت: 300.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل      متن حکاکی:"یاامیرالمومنین" ..

600,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2221

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2221

فروخته شد!   آخرین قیمت: 300.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل      متن حکاکی:"یاعلی ابن موسی الرضا"..

600,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2222

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2222

فروخته شد!   آخرین قیمت: 300.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل       متن حکاکی:"السلام علی الحس..

600,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2224

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2224

فروخته شد!   آخرین قیمت: 300.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل        متن حکاکی:"السلام عل..

600,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2225

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2225

فروخته شد!   آخرین قیمت: 228.۰۰۰ تومان   غیر قابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل   رکاب دست ساز   &n..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2227

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2227

فروخته شد!   آخرین قیمت: 320.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل        متن حکاکی:"یا حبل..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2228

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2228

فروخته شد!   آخرین قیمت: 320.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل         متن حکاکی:"..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2229

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2229

فروخته شد!   آخرین قیمت: 310.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل         متن حکاکی:"..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2230

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2230

فروخته شد!   آخرین قیمت: 310.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل         متن حکاکی:"..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2231

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2231

فروخته شد!   آخرین قیمت: 320.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل         متن حکاکی:"..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2232

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2232

فروخته شد!   آخرین قیمت: 320.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل         متن حکاکی:"..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2235

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 2235

فروخته شد!   آخرین قیمت: 310.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل         متن حکاکی:"..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2604

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2604

فروخته شد!   آخرین قیمت: 75.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل زنانه  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925   ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2617

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2617

فروخته شد!   غیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل زنانه  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:4  گرم..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2678

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2678

فروخته شد!   آخرین قیمت: 268.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصلرکاب نقره دست ساز      طرح پنبه ای جن..

536,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2707

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2707

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل   رکاب نقره دست ساز      جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:9.7  گرم ..

376,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی پررنگ اصل 2718

انگشتر نقره عقیق یمنی پررنگ اصل 2718

انگشتر نقره عقیق یمنی پررنگ اصلجنس فلز پایه: نقره با عیار 925    کلاسیک وزن تقریبی:8.6  گرم   ارسال رایگان به تمام نقاط کشور&..

310,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2729

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2729

انگشتر نقره عقیق یمنی اصلجنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:12گرم   ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  فضایل سنگ ع..

310,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2740

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2740

انگشتر نقره عقیق یمنی اصلجنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:8.7 گرم   ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  فضایل سنگ..

196,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2753

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2753

فروخته شد!   آخرین قیمت: 328.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل   رکاب نقره دست ساز    طرح شبکه ای &..

656,000 تومان

انگشترنقره عقیق خطی اصل 2793

انگشترنقره عقیق خطی اصل 2793

انگشترنقره عقیق خطی اصل   متن حکاکی:یاابالفضل العباس"  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:18 گرم   ارسال ..

270,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2828

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2828

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل   رکاب نقره دست ساز    طرح شبکه ای    با آینه کاری دستی و سرتاج برنجی  ورن تقریبی: 18.6 گ..

576,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2876

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2876

فروخته شد!   آخرین قیمت: 188.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل   رکاب نقره دست ساز     طرح پااردکیو..

376,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2888

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2888

فروخته شد!   آخرین قیمت: 280.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل   متن حکاکی:"العزة لله"  رکاب نقره دست..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2903

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2903

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل   رکاب نقره دست ساز   طرح شبکه ای    ورن تقریبی: 12.6 گرمجنس فلز پایه: نقره با عیار 925  ..

356,000 تومان

انگشتر نقره عقیق قرمز D10080

انگشتر نقره عقیق قرمز D10080

انگشتر نقره عقیق قرمز  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    وزن تقریبی:3.94گرم   ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  فضایل ..

120,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی کبدی اصل 2919

انگشتر نقره عقیق یمنی کبدی اصل 2919

فروخته شد!   آخرین قیمت: 385.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل     رکاب دست ساز     طرح ش..

770,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2925

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2925

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    ورن تقریبی: 15.8 گرمجنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  فضایل ..

330,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2931

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2931

فروخته شد!   قابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل    ورن تقریبی: 10.9 گرمجنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رای..

310,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2949

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2949

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    متن حکاکی:"آیت الکرسی"کامل  حکاکی دستی   ورن تقریبی: 10.5 گرمجنس فلز پایه: نقره با عیار 925 &nbs..

780,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2950

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2950

فروخته شد!   آخرین قیمت: 155.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل    ورن تقریبی: 9.3 گرمجنس فلز پایه: نقره با عی..

310,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2987

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 2987

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    ورن تقریبی: 11.7 گرمجنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  فضایل ..

290,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3033

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3033

فروخته شد!   آخرین قیمت: 298.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل   رکاب نقره دست ساز   طرح..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3058

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3058

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    متن حکاکی:"کلنا عباسک یا زینب"   امضاء استاد صابر   رکاب نقره دست ساز با گلهای ماشینیورن تق..

776,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3061

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3061

فروخته شد!   آخرین قیمت: 388.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل    متن حکاکی:"یا فاطمه الزهراء"   ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3064

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3064

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    متن حکاکی:"و من یتق الله"   رکاب نقره دست ساز با گلهای ماشینی   ورن تقریبی: 14.2 گرمجنس فلز..

876,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3067

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3067

فروخته شد!   آخرین قیمت: 388.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل    متن حکاکی:وسط "دعای قنوت" دور "و من یتق ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3081

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3081

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    ورن تقریبی: 9.7  گرمجنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  ..

290,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3085

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3085

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    ورن تقریبی: 11.8 گرمجنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  ف..

310,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3093

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3093

فروخته شد   قابل سفارش مجدد   انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    رکاب نقره با سرتاج برنجی  ورن تقریبی: 13...

350,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3105

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3105

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل   ورن تقریبی: 12.6 گرمجنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3107

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3107

فروخته شد!   آخرین قیمت: 258.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل   ورن تقریبی: 12.6 گرمجنس فلز پایه:..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3109

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3109

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    رکاب نقره طرح ضریح  ورن تقریبی: 11.1 گرمجنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان..

290,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3111

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3111

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    با سرتاج برنجی   ورن تقریبی: 11.1 گرمجنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به..

300,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3113

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3113

فروخته شد   آخرین قیمت: 188.000 تومان    قابل سفارش مجدد   انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    رک..

376,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3114

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3114

فروخته شد!   آخرین قیمت: 328.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل   رکاب نقره دست ساز بغل اشکی  ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3116

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3116

فروخته شد!   آخرین قیمت: 155.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصل    با سرتاج برنجی  ورن تقریب..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3122

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3122

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    ورن تقریبی: 11.4 گرمجنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  ف..

290,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 3124

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 3124

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل    متن حکاکی:"علی مع الحق و الحق مع علی"  امضاء استاد اسد   جنس فلز پایه: نقره با عیا..

456,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 3126

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 3126

فروخته شد!   آخرین قیمت: 440.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجدد✅ انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل    ✅ متن حکاکی:"یا امام حسن کریم..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 3127

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 3127

انگشتر عقیق یمنی خطی اصل  متن حکاکی:"یازهرا یا مظلومه"   سرتاج برنجی   امضاء استاد اسد    جنس فلز پا..

436,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3136

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3136

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل   با سرتاج برنجی  ورن تقریبی: 11.9 گرمجنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان ب..

330,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3159

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3159

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    رکاب نقره دست ساز طرح شبکه ای    با سرتاح برنجی  همراه با آینه کاری دستیورن تقریب..

556,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3161

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3161

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    رکاب نقره دست ساز طرح شبکه ای    با آینه کاری دستی و سرتاج برنجی  ورن تقریبی: 15...

576,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 3166

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 3166

انگشتر عقیق یمنی خطی اصل  متن حکاکی:"یا اباصالح المهدی   امضاء استاد دیان    جنس فلز پایه: نقره با عیار 925  &..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3174

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3174

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    ورن تقریبی: 13.05 گرمجنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  ..

290,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی عسلی اصل 3178

انگشتر نقره عقیق یمنی عسلی اصل 3178

فروخته شد!   آخرین قیمت: 145.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی عسلی اصل    بغل برنجی   ورن..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3209

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3209

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    همراه با سرتاج برنجی   ورن تقریبی:13.7 گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925   ..

290,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3214

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3214

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    بغل برنجی  ورن تقریبی:10.8 گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگ..

310,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3244

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3244

فروخته شد!   قابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل   با سرتاج برنجی  ورن تقریبی: 17.2 گرمجنس فلز پایه: ن..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3246

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3246

فروخته شد!   قابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل   با سرتاج برنجی  ورن تقریبی: 12.4 گرمجنس فلز پایه: نقره ب..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3273

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3273

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    بغل برنجی  ورن تقریبی:13.6 گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگ..

310,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 3286

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 3286

فروخته شد!   آخرین قیمت: 200.۰۰۰ تومانقابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی خطی اصل  متن حکاکی:"و من یتق الله"  با سرتاج ..

400,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3312

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3312

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    همراه با سرتاج برنجی  ورن تقریبی:11.7 گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925   ..

310,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3336

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3336

فروخته شد!   آخرین قیمت: 328.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل   متن حکاکی روی سنگ:"فالله خیر حافظ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3409

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3409

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل    ورن تقریبی:7.7 گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط کشور&n..

276,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3419

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3419

فروخته شد!   آخرین قیمت: 220.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی سبز اصلمتن حکاکی:یا اباصالح المهدی ورن تقریبی:16 گرم ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3454

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3454

فروخته شد!   غیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی اصلورن تقریبی:5.9  گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925   ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل ۳۵۰۷

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل ۳۵۰۷

انگشتر عقیق یمنی اصل رکاب نقره دست ساز طرح شبکه ای ورن تقریبی:12.8 گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان ب..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3530

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3530

انگشتر عقیق یمنی اصل با حکاکی شرف الشمس اثر استاد سید عباس  ورن تقریبی:12.۲ گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925  &n..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3577

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3577

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل   ورن تقریبی: 10.9  گرم   رکاب نقره دست ساز   جنس فلز پایه: نقره با عیار 925 &nbs..

330,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 3578

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 3578

انگشتر عقیق یمنی خطی اصل  متن حکاکی:"و من یتق الله..."   همراه با سرتاج برنجی   جنس فلز پایه: نقره با عیار 925 &nbs..

336,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3586

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3586

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل   ورن تقریبی: 11.9  گرم   جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3588

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3588

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل   ورن تقریبی: 9.75  گرم   جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام ..

0 تومان

نگین تک عقیق یمنی اصل 3602

نگین تک عقیق یمنی اصل 3602

نگین تک عقیق یمنی اصل   تصویر طبیعی عدد "110"   درون سنگ به صورت کاملا طبیعی  110 بر اساس حروف ابجد یعنی نام مبارک"علی"&..

800,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3605

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3605

فروخته شد!    قابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی اصل   همراه با دعای شرف الشمس بوقت    نگینی زیبا و خاص کلکسیونی ..

0 تومان

نگین تک عقیق یمنی اصل 3606

نگین تک عقیق یمنی اصل 3606

نگین تک عقیق یمنی اصل   نگینی سرخ و زیبا  ورن تقریبی:9.75  گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال ر..

700,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3636

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3636

انگشتر عقیق یمنی اصل   خوش رنگبغل برنجی  ورن تقریبی:8.6  گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رای..

310,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل ۳645

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل ۳645

انگشتر عقیق یمنی اصل ورن تقریبی:10.7 گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  فضایل سن..

310,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل ۳648

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل ۳648

انگشتر عقیق یمنی اصل ورن تقریبی:9.4  گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  فضا..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3659

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3659

فروخته شد!   آخرین قیمت: 193.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی اصل   رکاب نقره دست ساز   ورن تقریبی:14.3&..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3664

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3664

انگشتر عقیق یمنی اصل رکاب نقره دست ساز   ورن تقریبی:16.5 گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تما..

430,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3735

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3735

فروخته شد!   آخرین قیمت: 295.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی اصل رکاب نقره دست ساز طرح شبکه ای ورن تقریبی:17.35 گ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3678

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3678

انگشتر عقیق یمنی اصل رکاب نقره دست ساز ورن تقریبی:12.5 گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط ..

436,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 3755

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 3755

فروخته شد!   آخرین قیمت: 320.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی خطی اصل  متن حکاکی:"آیت الکرسی"  امضاء است..

640,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل ۳773

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل ۳773

انگشتر عقیق یمنی اصل رکاب نقره دستی طرح پااردکی  ورن تقریبی:21.6  گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال..

900,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3806

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3806

انگشتر عقیق یمنی اصل با حکاکی شرف الشمس    امضاء استاد سید عباس ضابطی    رکاب نقره با سرتاج برنجی   ورن ت..

290,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3808

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3808

انگشتر عقیق یمنی اصل ورن تقریبی:9.45 گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  فضایل سن..

276,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3823

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3823

انگشتر عقیق یمنی اصل ورن تقریبی:12.2 گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  فضایل سن..

310,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3856

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3856

فروخته شد!   آخرین قیمت: 466.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی اصل سنگی بسیار زیبا و با کیفیت  ورن تقریبی:13.3..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3863

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3863

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل   سرتاج برنجی  ورن تقریبی: 16.4 گرم   جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسا..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3865

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3865

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل   سرتاج برنجی  ورن تقریبی: 14.25 گرم   جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارس..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی پرتقالی اصل 3872

انگشتر نقره عقیق یمنی پرتقالی اصل 3872

انگشتر نقره عقیق یمنی پرتقالی اصل    رکاب نقره دست ساز   مرصع کاری شده با زمرد اصل   با آبکاری رنگ زرد   ..

33,600 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3913

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3913

انگشتر عقیق یمنی اصل قابل رزرو برای حکاکی شرف الشمس  ورن تقریبی:14.3  گرم  همراه با سرتاج برنجی جنس فلز پایه: نقره ..

340,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3915

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3915

انگشتر عقیق یمنی اصل قابل رزرو برای حکاکی شرف الشمس  ورن تقریبی:10.7  گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ا..

296,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3917

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3917

انگشتر عقیق یمنی اصل قابل رزرو برای حکاکی شرف الشمس  ورن تقریبی:9.8  گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ار..

290,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3937

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3937

انگشتر عقیق یمنی اصل سنگی بسیار مرغوب  رکاب نقره دست ساز طرح آینه کاری گل لاله  همراه با سرتاج برنجی  ورن تقریبی:28..

1,800,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3944

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3944

انگشتر عقیق یمنی اصل رکاب نقره با سرتاج برنجی  ورن تقریبی:17.8  گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال ر..

554,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3953

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3953

فروخته شد!   آخرین قیمت: 580.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی اصل رکاب نقره دست ساز ورن تقریبی:24.5  گرم  جنس..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3957

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3957

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل   رکاب نقره دست ساز  ورن تقریبی: 12.3 گرم   جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارس..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3963

انگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل 3963

فروخته شد!   آخرین قیمت: 155.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی چهارگوش اصل   با سرتاج‌برنجی ورن تقریبی: 12 گرم..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3971

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3971

انگشتر عقیق یمنی اصل سنگی زیبا و خاص  رکاب نقره دست ساز طرح آینه کاری گل لاله  همراه با سرتاج برنجی  ورن تقریبی:90.95  گرم&nb..

3,500,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3977

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3977

انگشتر عقیق یمنی اصل ورن تقریبی:9.6  گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  فضایل سن..

220,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3981

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3981

انگشتر عقیق یمنی اصل همراه با دعای شرف الشمس بوقت  ورن تقریبی:9.8  گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رای..

290,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3993

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 3993

فروخته شد!   آخرین قیمت: 576.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی اصل  رکاب نقره دست ساز    طرح صفوی شبکه ای..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی درشت اصل 4023

انگشتر نقره عقیق یمنی درشت اصل 4023

فروخته شد!   آخرین قیمت: تماسقابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی اصل رکاب نقره دست ساز طرح شبکه ای  تاج برنجی   مر..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4042

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4042

انگشتر عقیق یمنی اصل با سرتاج برنجی  ورن تقریبی: 11.95  گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به..

360,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 4113

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 4113

انگشتر عقیق یمنی خطی اصل  متن حکاکی:"و من یتق الله"  رکاب نقره دست ساز طرح شبکه ای   جنس فلز پایه: نقره با عیار 925..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 4115

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 4115

فروخته شد!   آخرین قیمت: 660.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی خطی اصل  متن حکاکی:"یافاطمه الزهراء"  امضا..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 4118

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 4118

انگشتر عقیق یمنی خطی اصل  متن حکاکی:"نادعلی"  رکاب نقره دست ساز    جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    &nbs..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 4120

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 4120

انگشتر عقیق یمنی خطی اصل  متن حکاکی:"یارقیه" امضاء استاد رب  رکاب نقره دست ساز طرح قلمزنی   جنس فلز پایه: نقره..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4135

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4135

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل   تراش الماسی  ورن تقریبی:14.55 گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان ..

470,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4136

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4136

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل   تراش الماسی  ورن تقریبی:12.75 گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان ..

500,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4183

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4183

انگشتر نقره عقیق یمنی اصلتراش الماسی    بغل برنجی  ورن تقریبی:18.6 گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925   ..

680,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 4223

انگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل 4223

انگشتر عقیق یمنی خطی اصل  متن حکاکی:"آبروی دو عالم"  رکاب نقره دست ساز   امضاء استاد زهیر  وزن تقریبی: 15.2 گر..

680,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4237

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4237

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل  ورن تقریبی:14.6 گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  ..

530,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 212121

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 212121

فروخته شد!   آخرین قیمت: 600.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددانگشتر نقره عقیق یمنی خطی اصل    متن حکاکی:"یا فاطمه الزهراء"&nb..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4263

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4263

انگشتر عقیق یمنی اصل رکاب نقره دست ساز طرح صفوی  ورن تقریبی:8.35  گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال..

490,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4266

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4266

انگشتر عقیق یمنی اصل ورن تقریبی:12.3 گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  فضایل سن..

300,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4313

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4313

انگشتر عقیق یمنی اصل متن حکاکی:"ماشاءالله  لاقو الا بالله  استغفرالله"  متن حکاکی پشت نگین:"علی و محمد"  رکاب نقره ..

658,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4310

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4310

فروخته شد!   غیرقابل سفارش مجددانگشتر عقیق یمنی اصل  متن حکاکی:"اِنّ الحُسین مِصباح الهُدی و سفینه النجاه"   رکاب ن..

0 تومان

انگشتر نقره جواهری اصل 4318

انگشتر نقره جواهری اصل 4318

انگشتر عقیق یمنی اصل با نگین های :   ۱۰عدد زمرد اصل   ۱عدد عقیق یمنی اصل   رکاب نقره دست ساز طرح شبکه ای  &nbs..

850,000 تومان

انگشتر نقره جواهری اصل 4319

انگشتر نقره جواهری اصل 4319

انگشتر نقره جواهری اصل با نگین های :   ۱۰عدد توپاز اصل   ۱عدد عقیق یمنی اصل   رکاب نقره طرح شبکه ای   ورن..

850,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4321

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4321

انگشتر عقیق یمنی اصل ورن تقریبی:9.1  گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  فضا..

370,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4322

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4322

انگشتر عقیق یمنی اصل ورن تقریبی:9.1  گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  فضا..

370,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4332

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4332

انگشتر عقیق یمنی اصل   رکاب نقره دست ساز طرح شبکه ای   ورن تقریبی:12.2  گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925  &..

370,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4334

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4334

انگشتر عقیق یمنی اصل   رکاب نقره دست ساز طرح شبکه ای  ورن تقریبی:12.4  گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925  &n..

370,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4482

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل 4482

انگشتر عقیق یمنی اصل رکاب نقره دست ساز طرح شبکه ای جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط کشور  فضای..

420,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل B4628

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل B4628

انگشتر عقیق یمنی اصل   متن حکاکی:"و من یتق الله"   رکاب نقره دست ساز طرح قلمزنی اصفهان   مرصع کاری شده با برلیان اصل&nbs..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل کد B4632

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل کد B4632

انگشتر عقیق یمنی اصل   رکاب نقره دست ساز طرح قلمزنی اصفهان   مرصع کاری شده با برلیان اصل   وزن تقریبی:  51.93 ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل کد B4633

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل کد B4633

انگشتر عقیق یمنی اصل            متن حکاکی:"اشکی عباس"به همراه ریزنویس    &n..

3,750,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل کد D10046

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل کد D10046

انگشتر عقیق یمنی اصل    رکاب نقره دست ساز سنگین و جوندار   مرصع کاری شده با برلیان اصل     وزن تقریبی:&nb..

880,000 تومان

انگشتر نقره عقیق خطی اصل کد D10199

انگشتر نقره عقیق خطی اصل کد D10199

انگشتر عقیق خطی اصل   متن حکاکی:"الحمد لله"    وزن تقریبی:  15.66 گرم     جنس فلز پایه: نقره با عیار..

340,000 تومان

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10009

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10009

انگشتر عقیق شجر طبیعی   رکاب نقره طرح نوشته دار با سرتاج برنجی   وزن تقریبی:  15.25 گرم     جنس فلز پایه:..

340,000 تومان

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10013

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10013

انگشتر عقیق شجر طبیعی   رکاب نقره دست ساز    وزن تقریبی:  14.49 گرم     جنس فلز پایه: نقره با عیار 925 &n..

350,000 تومان

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10007

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10007

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی   رکاب نقره دست ساز    وزن تقریبی:  15.08 گرم     جنس فلز پایه: نقره با عیار 9..

480,000 تومان

انگشتر نقره زنانه عقیق شجر طبیعی کد D10082

انگشتر نقره زنانه عقیق شجر طبیعی کد D10082

انگشتر نقره زنانه عقیق شجر طبیعی   وزن تقریبی:  9.11 گرم     جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگ..

280,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی یاسی اصل کد D10078

انگشتر نقره عقیق یمنی یاسی اصل کد D10078

انگشتر عقیق یمنی یاسی اصل    رکاب نقره با سرتاج برنجی و رنگ ثابت   وزن تقریبی:  12.05 گرم     جنس فلز پای..

350,000 تومان

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10004

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10004

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی   وزن تقریبی:  17.01 گرم     جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به..

350,000 تومان

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10012

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10012

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی   رکاب نقره دست ساز   وزن تقریبی:  19.33 گرم     جنس فلز پایه: نقره با عیار 92..

500,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل کد D10190

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل کد D10190

انگشتر عقیق یمنی اصل       متن حکاکی:"یااباعبدالله الحسین" امضاء استاد احمد    رکاب نقره دست ساز طرح صفوی..

720,000 تومان

انگشتر نقره عقیق شجر کد D10014

انگشتر نقره عقیق شجر کد D10014

انگشتر نقره عقیق شجر رکاب نقره دست سازهمراه با سرتاج برنجی    وزن تقریبی:   10.73  گرم     جنس فلز پ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10005

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10005

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعیرکاب نقره     وزن تقریبی:   7.65  گرم     جنس فلز پایه: نقره با عیار ..

350,000 تومان

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10006

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10006

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی   رکاب نقره     وزن تقریبی:  12.59  گرم     جنس فلز پایه: نقره ..

285,000 تومان 350,000 تومان

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10001

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10001

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی   وزن تقریبی:  18.82 گرم     رکاب نقره دست ساز با عیار ۹۲5    ارسال رایگان به ..

0 تومان

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10010

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10010

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی   رکاب نقره  با عیار 925وزن تقریبی:  14.02  گرم     ارسال رایگان به تمام نقاط ..

285,000 تومان 285,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل D10048

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل D10048

انگشتر عقیق یمنی اصل رکاب نقره دست سازورن تقریبی:21.34  گرم  جنس فلز پایه: نقره با عیار 925    ارسال رایگان به تمام نقاط..

685,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی سرخ اصل 4642

انگشتر نقره عقیق یمنی سرخ اصل 4642

انگشتر نقره عقیق یمنی سرخ اصل  انگشتر عقیق یمنی اصلمرصع کاری شده با دو عدد زمرد اصلرکاب دست ساز همراه با آینه کاری دستیجنس فلز پایه: نقره با عیار..

550,000 تومان

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10081

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی کد D10081

انگشتر نقره عقیق شجر طبیعی   رکاب نقره دست ساز    وزن تقریبی:  9.11 گرم     جنس فلز پایه: نقره با عیار 92..

180,000 تومان

انگشتر نقره جواهری اصل 4317

انگشتر نقره جواهری اصل 4317

انگشتر جواهری اصلمرصع کاری شده با:۱۰عدد یاقوت کبود اصل۱عدد یاقوت قرمز پررنگ اصلرکاب نقره دست ساز طرح شبکه ایورن تقریبی:20.28  گرم  جنس فلز پ..

950,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل کد 4616

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل کد 4616

انگشتر عقیق یمنی اصل   بسیار زیبا و درشت   اثری فاخر و ماندگار    رکاب نقره دست ساز طرح گل لاله   همراه ب..

5,300,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل کد 4618

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل کد 4618

انگشتر عقیق یمنی اصلرکاب نقره دست ساز طرح گل لاله   همراه با سرتاج برنجی    عیار نقره۹۲۵   ارسال رایگان به تمام نقا..

3,500,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل کد 4700

انگشتر نقره عقیق یمنی اصل کد 4700

انگشتر عقیق یمنی الماس تراش رکاب نقره دست ساز با عیار ۹۲۵ رکاب آیینه کاری شده  همراه با سرتاج برنجی      ارسال رایگان به تمام..

840,000 تومان

انگشتر نقره عقیق یمنی کبود اصل کد 4703

انگشتر نقره عقیق یمنی کبود اصل کد 4703

اانگشتر عقیق یمنی کبود الماس تراش رکاب نقره دست ساز با عیار 925رکاب آیینه کاری شده  همراه با سرتاج برنجی      ارسال رایگان به..

420,000 تومان

برچسب ها: انگشتر, نقره, اصل, عقیق یمنی خطی, جواهری, جواهری احد, جواهر سرای احد, بازار جواهر, احدفروش آنلاین, انگشتر و جواهرات زینتی, گالری احد, فروش کلی, فروش جزئی, گارانتی قیمت, انگشتر, تولید و عرضه مستقیم, انگشتر و جواهرات زینتی, طرح فیلی لبه دار مرصع کاری شده با زمرد اصل